IMA  /  Intelligent Machines Academy

آکادمی ماشینهای هوشمند

 پیشرفت و توسعه درراستاي نيل به اهداف خوداتكايي،ازاركان مهم برنامههاي توسعه اقتصادي و اجتماعي كشورمحسوب مي‌شودكه دستيابي به آن جزازطريق به روزآوري ونوسازي ساختارهاي صنعتي برپايه دستاوردهاي علمي ميسرنمي‌باشد.  امروزه پیشرفت علوم فنی و مهندسی و به ویژه علوم رباتیک و هوش مصنوعی، در کشورهای صاحب تکنولوژی، سبب شده تا رباتیک هوش مصنوعی و بهره برداری از آن با هدف کمک به نیروهای انسانی، افزایش راندمان ، کاهش اشتباهات ناشی از خستگی در نیروهای انسانی و .... نقش بسزایی در صنعت، علوم پزشکی، سوانح، راهنمایی رانندگی و صنایع نظامی ایفا کند. آکادمی ماشینهای هوشمند زیر نظر  دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه به طور رسمی کار خود را از مهر ماه 1390 آغاز کرده است . از جمله اهداف این آکادمی آموزش علوم رباتیک ، هوش مصنوعی و مکاترونیک و توسعه این علوم در بین دانشجویان می باشد . تولید مقالات علمی و پژوهشی و ایجاد انگیزه پژوهش و شرکت در مسابقات جهانی رباتیک از دیگر اهداف این آکادمی می باشدهمچنین مجتمع علمی کاربردی آکادمی ماشینهای هوشمند به منظور آموزش علاقمندان به علوم رباتیک ، هوش مصنوعی و اتوماسیون  صنعتی و نیز در راستای تقویت تیم های رباتیک شروع به برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی رباتیک نموده است..

 خبر مهم :

 درخشش تیم رباتیک آکادمی ماشین های هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در دومین دوره مسابقات رباتیک کشوری در شاهین شهر اصفهان ، ربات NASA2 با شرکت در لیگ مازخط توانست مقام اول این دوره از مسابقات را از آن خود کند و رکورد متفاوتی را به نام خود ثبت نماید. اعضای تیم : وحید سهیلی آرا و آزاده نوری.


اطلاعیه مهم :

 به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز می رساند ، ثبت نام دوره های آموزش علمی و کاربردی رباتیک پیشرفته از فروردین ماه 91 آغاز می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر به  بخش  مجتمع علمی کاربردی  مراجعه نمایید.

 


عضویت در آکادمی ماشینهای هوشمند:

به اطلاع کلیه علاقمندان در زمینه رباتیک می رساند که آکادمی ماشینهای هوشمند از دانشجویانی که در رشته کامپیوتر ،الکترونیک و یا مکانیک مشغول به تحصیل بوده و در یکی از زمینه های زیر تخصص دارند ، دعوت بعمل می آورد .

متقاضیان عزیز می توانند با تکمیل فرم ثبت نام و ارسال ایمیل به مدیریت آکادمی مهندس مأوایی به  آدرس mohammad.mavaei@gmail.com  ، درخواست خویش را مرقوم فرمایند . پس از بررسی مشخصات و سوابق متقاضیان از افراد واجد شرایط از طریق ایمیل برای انجام مراحل بعدی دعوت بعمل می آید.

  • برنامه نویسی حرفه ای نرم افزار visual studio  و زبان  C#

  • برنامه نویسی تحت شبکه و آشنایی با سیستم های بدون سیم

  • مسلط به نرم افزارهای مکانیکی مانند  Catia  و solidwork